Koty rasowe

- Apella.pl
Katalog Apella.pl - strona główna » koty rasowe - powiązane strony w katalogu.

Koty rasowe

Lista stron związanych z wybranym tagiem:
Koty rasowe maine coon norweskie leśne SOPOCISKO
Hodowla kotów rasowych ( pedigree cats cattery ) Sopocisko*PL została założona wiosną w 2003 roku i aktualnie mieści się na obrzeżach Trójmiasta - w Rotmance. W hodowli prowadzone są koty rasowe trzech popularnych ras, i tak sa to : koty maine coon, koty norweskie leśne oraz persy. Wszystkie dorosłe koteczki dysponują stosownym pochodzeniem, a w swoich rodowodach mają nawet i Zwycięzców Świata. Zapraszamy na strony naszego serwisu internetowego.
http://www.sopocisko.com.pl
Koty Maine Coon
Cóż takiego niezwykłego odnajdziemy w kotach rasy Maine Coon? Koty Maine Coon to największe wśród naszych kochanych kotów domowych, a dodając fakt łagodnego usposobienia (łatwo przywiązują się do nas, ale to nie znaczy oczywiście, że są pozbawione kociego charakterku) mają aparycję dzikiego kota (przede wszystkim za sprawą rysich pędzelków na końcach swoich uszu). Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony – ABBAN.
http://www.abban.pl
Maine Coon - hodowla kotów
Do hodowli przeznaczamy koty maine coon z najlepszych linii, doskonałe w typie. Kocięta sprzedajemy głównie na kolanka. Maine Coon wyglądem przypominają rysia, co sprawia, że są wyjątkowe. Na stronie prezentujemy porady dla kupujących kota oraz informacje o naszych kotach, a także planach hodowlanych. Nasza hodowla należy do związku felinologicznego Dream Cat's Club, zrzeszonego w FIFe.
http://www.lynxcoon.pl
Apella.PL
Panel użytkownika:
Login:

Hasło:


Nie masz konta? Zarejestruj się!