Tłumaczenia

- Apella.pl
Katalog Apella.pl - strona główna » tłumaczenia - powiązane strony w katalogu.

Tłumaczenia

Lista stron związanych z wybranym tagiem:
Biuro tłumaczeń
Nie ma przyszłości biuro tłumaczeń które nie specjalizuje się w jakiejś konkretnej branży. Nasza agencja tłumaczeń kładzie nacisk na tłumaczenia z zakresu geologii i weterynarii. Zatrudniamy wprawdzie filologów, lecz współpracujemy również z geologiami i weterynarzami. Ci służą nam konsultacjami, a nierzadko sami tłumaczą. Mamy w składzie naszego zespołu na przykład weterynarza, który kilka lat studiował w Bonn. I to jemu szczególnie zlecamy tłumaczenie ulotek preparatów farmakologicznych, to on...
http://www.trans-ling.pl
Iron Squad - Spolszczenia gier
Oficjalna strona największej i najstarszej polskiej grupy zajmującej się tworzeniem amatorskich spolszczeń gier oraz programów komputerowych. Iron Squad na swoim koncie ma polonizacje gier znanych i kultowych, takich jak seria Jagged Alliance, niewydany w naszym kraju Chaser, całkiem nowe Darkest of Days czy sieciowy Aion.
http://www.ironsquad.eu
BLD Consultancy - kursy językowe dla firm
BLD Consultancy zajmuje się kompleksowym doradztwem językowym dla klientów biznesowych. Organizuje kursy językowe dla firm: ogólne, biznesowe, egzaminacyjne, specjalistyczne. Dostępne języki: angielski, rosyjski, niemiecki, hiszpański, francuski. W ofercie również audyt językowy, będący przydatnym narzędziem do weryfikacji znajomości języków obcych u obecnych, jak i potencjalnych pracowników.
http://www.bldconsultancy.pl
Agencja reklamowa i PR
Projektujemy i realizujemy pełne kampanie reklamowe oraz akcje promocyjne firm i produktów, korzystając ze wszystkich dostępnych na rynku mediów. Stając naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów staramy się zapewnić im pełen zakres usług w zakresie poligrafii, tłumaczeń, korepetycji, tłoczenia płyt CD oraz DVD, eventów, akcji promocyjnej firm i produktów, kampanii reklamowych, akcji mailingowych, opieki informatycznej...
http://www.smart-point.info
Korepetycje
Poszukujesz korepetytora? A może sam marzysz o udzielaniu korepetycji? Jeśli do tej pory nie wiedziałeś jak ani gdzie się ogłaszać, mam dla ciebie super wiadomość. Powstał serwis oferujący właśnie darmowe ogłoszenia o korepetycje oraz pisanie prac. Na co czekasz? Dodaj swoje ogłoszenie!
http://www.korepetycje.edukacyjny.info
Rejestracja pojazdów we Wrocławiu i okolicach.
Rejestracja pojazdów zakupionych w Polsce oraz sprowadzonych z UE i USA, tłumaczenia dokumentów pojazdu, pomoc w wypełnianiu formularzy i wniosków. Reprezentowanie w urzędzie celnym i skarbowym oraz wydziale komunikacji we Wrocławiu, Oławie, Strzelinie, Środzie Śląskiej oraz Trzebnicy. Na naszej stronie znajdą Państwo informacje dotyczące: rejestracji pojazdów oraz opłat związanych z wydawaniem dokumentów w urzędzie komunikacji, opis przebiegu najważniejszych procedur rejestracyjnych, wraz z wyk...
http://www.auto-rejestracja.com
Tłumaczenia
Biuro tłumaczeń Transleo wykonuje tłumaczenia ustne i pisemne zarówno przysięgłe i zwykłe. Zajmujemy się obsługa tłumaczeniową konferencji i sympozjów. Wykonujemy tłumaczenia z języka polskiego na obcy oraz z obcego na obcy np. z angielskiego na niemiecki. Nasi tłumacze do najlepsi specjaliści z wielu dziedzin. Posiadamy specjalistyczne oprogramowanie oraz odpowiednie ubezpieczenia OC.
http://www.transleo.pl
Przetłumaczymy Nawet NET
Przetłumaczymy NET oferuje tłumaczenia z języka angielskiego i rosyjskiego. Tłumacze przetłumaczą teksty angielsko polsko rosyjskie. Nasze usługi obejmują tłumaczenia medyczne, tłumaczenia IT, tłumaczeni stron internetowych, tłumaczenia napisów do filmów, tłumaczenia biznesowe itp.
http://przetlumaczymy.net
Kursy angielskiego i tłumaczenia Słupca
Szkoła językowa FLOW oferuje kursy języka angielskiego na terenie powiatu Słupeckiego. Oferujemy elastyczne warunki współpracy. Uczymy dzieci, młodzież oraz dorosłych. Zajęcia odbywają się w małych grupach lub indywidualnie w oparciu o zainteresowania i preferencje klienta. Ponadto oferujemy również zajęcia przez internet. Posiadamy również wykwalifikowaną kadrę zajmującą się tłumaczeniami pisemnymi. Jeżeli chcą Państwo rozpocząć kurs języka angielskiego w Słupcy zapraszamy na nasza stronę w cel...
http://www.angielski.slupca.pl
Język francuski - nauka, szkolenia i tłumaczenia
Nauka języka francuskiego, tłumaczenie ustne, pisemne, stron www, szkolenia biznesowe. Nasze podejście do języka jest zdecydowanie różne od wielu szkół językowych. Wypracowaliśmy własne metody nauczanie oparte na zdobytej wiedzy oraz na bardzo uważnym obserwowaniu potrzeb naszych słuchaczy. Specjalizujemy się wyłącznie w nauczaniu języka francuskiego oraz w tłumaczeniach francuskojęzycznych. W wypadku tłumaczeń ustnych jesteśmy do dyspozycji nie tylko we Wrocławiu lecz także w innych miastach po...
http://www.jezykfrancuski.wroclaw.pl
English One-2-One - angielski indywidualnie
Strona anglisty - absolwenta Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Częstochowie. Lekcje indywidualne dla dorosłych - tematyka zajęć dostosowana do potrzeb ucznia, metoda komunikacyjna (nacisk na rozwijanie umiejętności porozumiewania się w języku angielskim). Korepetycje z zakresu szkoły średniej, przygotowanie do egzaminów: FCE, CAE, egzamin maturalny. Tłumaczenia pisemne: strony internetowe, oferty handlowe,korespondencja, teksty z dziedziny nauk społecznych, ekologii i inne.
http://www.english121.eu
Biuro tłumaczeń Lenguas
Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia? Tłumaczymy w ponad trzydziestu językach! Wykonujemy tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe. Pełen profesjonalizm, szybkość, poufność. Korzystne ceny. Udzielamy rabatów! Zapraszamy do współpracy firmy oraz klientów indywidualnych. Przyjmujemy zlecenia tłumaczeń poprzez formularz na naszej stronie internetowej: http://www.lenguas.pl/zlecenie.html Tłumaczenia
http://www.lenguas.pl
Kursy, korepetycje w Trójmieście
Jesteśmy firmą z 10-letnim międzynarodowym doświadczeniem. Prowadzimy kursy maturalne na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz profilowane pod kątem trójmiejskich uczelni. Oferujemy także zajęcia indywidualne, zajęcia online oraz rozwiązywanie zadań, pisanie opracowań i tłumaczenia tekstów. Naszym atutem jest renesansowe podejście do nauki i nowoczesne technologie tworzenia multimedialnych prezentacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Każdy znajdzie coś dla siebie.
http://www.brainers.pl
WAVE Centrum Językowe
Nowa szkoła językowa oferująca kursy standardowe i na miarę. Egzotyczne języki obce, ale także te popularne. Przygotowanie do matury i innych egzaminów (FCE, CAE, IELTS, TOEFL). W ofercie mamy kursy grupowe, indywidualne i korepetycje. Wykonujemy tłumaczenia pisemne, zwykłe i przysięgłe. Prowadzimy szkolenia językowe w siedzibie firmy.
http://www.wave.edu.pl
Native-speakers - Tłumaczenia i szkolenia
Serwis internetowy native-speakers.pl przy współpracy z Europejskim Biurem Tłumaczeń oraz firmą www.proximuss.plPolska zaprasza do zapoznania się z ofertą kompleksowych usług językowych takich jak tłumaczenia, szkolenia, korekty językowe, analizy tekstów oraz podkłady głosowe (lektorskie) w ponad 60 językach świata wykonywanych przez native speakerów - rodowitych mieszkańców poszczególnych obszarów językowych. Tłumaczenia pisemne oraz usługi dźwiękowe oferujemy we wszystkich językach świata.
http://www.native-speakers.pl
1 2 3 następna »
Apella.PL
Panel użytkownika:
Login:

Hasło:


Nie masz konta? Zarejestruj się!