Wróżby

- Apella.pl
Katalog Apella.pl - strona główna » wróżby - powiązane strony w katalogu.

Wróżby

Lista stron związanych z wybranym tagiem:
ParanormalneZjawy
Forum dla miłośników zjawisk paranormalnych. Strona zajmuje się tajemniczymi zagadnieniami związanymi z takimi stworzeniami jak wilkołaki, wampiry itp. Nie straszne nam są opowieści o duchach i chętnie pomożemy z natrętnymi duchami w domach. Staramy się rozwiewać tajemnice obcych cywilizacji i dogmaty religijne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
http://paranormalnezjawy.cba.pl
Wróżenie z kart tarota - stawianietarota.pl
Tylko u nas masz szansę na poznanie swojej przyszłości i sprawdzenie, jak będzie przebiegało Twoje życie. Tarot on-line, to doskonałe rozwiązanie, ponieważ w szybki i profesjonalny sposób możesz dowiedzieć się, co Cię czeka i może uda Ci się zmienić swoją przyszłość na lepszą.
http://www.stawianietarota.pl
Uroki miłosne
Uroki. Rzuć zaklęcie na osobę, o której myślisz ! Proszę daj nam jeden dzień na rzucenie Twojego zaklęcia, klątwy. Na stronie Zaklęcia, Uroki, Czar, Rzucanie zaklęć miłosnych, Rzucanie uroków miłosnych, Miłosne uroki, Czary na zakochanie, Klątwy. Twoje zaklęcie będzie rzucane za pomocą świecy i białej księgi magii.
http://www.zaklecia.com.pl
Wróżnie z dłoni
Portal ezoteryczny obsługiwany przez ekspertów. Na stronie znajdziesz wiele popularnych wróżb, jak wróżby andrzejkowe, wróżby sylwestrowe. Wróżby, postawione przez nasze wróżki opierają się na kartach tarota, kartach klasycznych, runach czy metodach ezoterycznych, które pomogą odnaleźć Tobie prawdziwą miłość oraz poradzą, którą z dróg życiowych wybrać.
http://twojeprzeznaczenie.pl
Wróżby Andrzejkowe
Wróżby andrzejkowe to dobra tradycja, która jest kultywowana w bardzo wielu krajach na całym świecie, a wróżby, które wówczas się przeprowadzi mają ogromną moc. Dlatego właśnie na naszej stronie wrozbyandrzejkowe.pl znajdziesz wiele interesujących wiadomości i ciekawostek związanych z andrzejkami,katarzynkami i będziesz mógł poprosić o wróżbę dla siebie!
http://www.wrozbyandrzejkowe.pl
Wróżenie
Profesjonalny serwis dotyczący szamanek i magii, tarota. Wróżenie dla każdego! Dowiesz się tutaj się wielu interesujących rzeczy dotyczących czarów i wróżb, a także poprosić o wróżbę przyszłości. Wszystko dostępne na jednej stronie internetowej, która jest bardzo dobrze prowadzona i daje ogrom możliwości i całą masę ciekawych informacji.
http://www.szamanka.com
Kalkulator miłości
Czy można sprawdzić czy to faktycznie miłość? Można i pomoże Ci w tym kalkulator miłosny, który pozwoli określić czy to, co czujesz, to faktycznie miłość i czy ta wybrana osoba jest właśnie tą odpowiednią. Potrzeba kilka minut, aby dowiedzieć się czy dana miłość jest prawdziwą miłością i czy będziesz dzięki niej szczęśliwy.
http://www.milosnykalkulator.pl
Wróżby, horoskopy
Ezoteryka. Wiele osób nosi przy sobie osobiste talizmany. Mogą one przybierać najprzeróżniejsze formy, od tych wykonanych na zamówienie, z wyrytymi symbolami, po najprostsze jak maskotka, znaleziony kamyczek, czy wisiorek. Ważne jest, z czym dana osoba czuje się dobrze i bezpiecznie. Niektórzy zamiast talizmanów, wykonują dziwne rytuały przed wyjściem z domu, jak trzykrotne okręcenie się wokół własnej osi.
http://www.mantyka.pl
Eremit.pl
Na mojej stronie możesz zamówić wróżbę kartami tarota, które uchylają rąbka tajemnicy naszej przyszłości. Tarot to nie tylko wróżba, ale porada i wgląd w przyczyny obecnej sytuacji, także wgląd w to, co nadchodzi. Możemy sobie pomóc i w zależności od prognozy dostosować swoje postępowanie. Czy wszystko zmierza we właściwym kierunku i postępujemy właściwie, czy nadchodzi klęska i należy radykalnie działać. Tarot daje odpowiedzi na takie pytania. Na stronie znajdziesz także ciągle rozwijany por...
http://eremit.pl
Blog o tarocie
Na pewno część z was chciałaby poznać najbliższą przyszłość, jednocześnie dowiadując się o rzeczach ciekawych. Jedną z takich metod jest stawianie wróżb z kart tarota, dzięki którym możemy w prosty sposób poznać tajniki przyszłości. Karty tarota składają się z Arkan Wielkich i Małych, które to w prostych słowach różnią się swoją dokładnością i trafnością w stawianych interpretacjach. Na naszym blogu skupiamy się w interpretacjach kart Arkan Wielkich.
http://wrozbyztarota.blog.com
Forum Wrota Rozwoju
Witajcie wszyscy! Chciałbym zaprosić was na forum ezoteryczne i rozwoju duchowego, na którym podyskutujecie z użytkownikami o rzeczach, które skrywają w sobie wiele tajemnic. Wróżbici rozłożą karty tarota i anielskie na twoje problemy, pomagając Ci znaleźć wskazówkę i wyjście z kłopotów. Forum spodoba się wszystkim, których pociąga temat ezoteryki.
http://www.wrotarozwoju.pl
Chiromancja - wróżenie z ręki
Odkryj swój los i przeznaczenie zapisane na dłoniach. Chiromancja (gr. cheir - ręka, manteia - wróżenie) to przepowiadanie przyszłości, odczytywanie charakteru człowieka z długości, kształtu i połączeń linii oraz wzgórków znajdujących się na wnętrzu dłoni. Interpretacje dłoni - linie życia, głowy, serca, przeznaczenia. Nauka wróżenia z ręki.
http://www.chiromancja.republika.pl
Wróżby miłosne
Korzystanie z magii wydaje się być mało racjonalne, ale jest jak najbardziej możliwe! Za sprawą magii możemy dowiedzieć się, co nas czeka, ale także rzucić jakieś zaklęcia na osoby, których nie lubimy lub jakieś pozytywne na siebie. Wszystko w zasięgu Twojej ręki na naszym serwisie, gdzie magia jest czym normalnym i uchwytnym.
http://www.magia-kart.pl
Jasnowidz. Wróżby Biznesowe. Twó los
Jak zdobyć szczęście w miłości i powodzenie u płci przeciwnej. Odkryj swoje przeznaczenie, poznaj swój los, odnajdź zaginione osoby. Poznaj przyszłe koniuktury na rynku. Zacznij żyć świadomie, wiedząc co przyniesie jutro. Zdrowie, uczucia, pieniądze to nie oszukać przeznaczenie. Nasz los jest zapisany w gwiazdach, a jak wiele dróg prowadzi do nich. Ja wierzę że każdy z nas powinien ją znaleźć. Ja Tobie w tym pomogę: baszaalbion.pl
http://www.baszaalbion.pl
Horoskop | twojaprawda.pl
Jestem wróżka Paulina i pochodzę z Warszawy. Swoją wiedzę zdobyłam na drodze długiego i konsekwentnego rozwoju duchowego. Wróżę właściwie odkąd sięgam pamięcią. Na początku było to niewinne obrywanie listków drzew bądź kwiatów i wyliczanie. W liceum nauczyłam się wróżyć z fusów, pamiętam tłumy koleżanek, które odwiedzały mnie by im powróżyć, odpowiedzieć na pytanie, dać poradę. Później odkryłam karty tarota. Poświęciłam im wiele lat nauki i oddania. Okazało się że bogactwo ich symboli, kolorów i...
http://www.twojaprawda.pl
1 2 następna »
Apella.PL
Panel użytkownika:
Login:

Hasło:


Nie masz konta? Zarejestruj się!